ponedeljek, 5. maj 2025

Kaj bo z vladnim prispevkom za Slovence?

Parlament še ni odločal o usodi prispevka desetih milijonov evrov, ki jih državni proračun za leto 2025 namenja slovenski manjšini iz sklada zaščitnega zakona. Poslanska proračunska komisija je namreč na predlog vladne koalicije dala na stran popravek Demokratske stranke, ki predlaga, da bi prispevek povišali na dvanajst milijonov evrov. To pomeni, da si je ministrstvo za ekonomijo in finance, ki ... primorski.eu več »

Več iz medija

V torek osemurna stavka vlakov

V torek, 6. maja, bo od 9. do 17. ure po Italiji verjetno težko potovati z vlakom. Področni sindikati prevoznikov Filt-Cgil, Fit-Cisl in Uiltrasporti so namreč... primorski.eu več »

Sprehodili so se po Poti v svobodo

 

Komaj tri leta je imel Zoran Sosič, ko je na njegov dom v openskem starem vaškem jedru padla zavezniška bomba. Pisal se je 20. april 1944, ko so zavezniški... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo