sobota, 28. februar 2026

Izgraditi JEK2 ali raje uvažati elektriko?

Bine Kordež Po umiku referendumskega odločanja o “podpori izvedbi projekta JEK2, s katerim bi zagotovili stabilno oskrbo z električno energijo”, se je seveda ta naložba umaknila s prvih strani medijev ter tudi razmišljanja ljudi. Kot beremo, naj bi se priprave za izgradnjo drugega bloka jedrske elektrarne vseeno nadaljevale, ljudje pa naj bi se o izvedbi damijan.org več »

Več iz medija

Trumpov umik glede napada na Iran?

 

John Mearsheimer: On 25 February 2026, I appeared on Glenn Diesen’s podcast to talk about whether the US is likely to attack Iran, especially in light of his... damijan.org več »

Ameriško-izraelski umik?

 

Ameriški generali svarijo pred velikimi žrtvami na ameriški strani v primeru napada na Iran Izraelski “obveščevalci” pa svarijo, da imajo ameriške... damijan.org več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo