petek, 9. maj 2025

Razlogi, zakaj sodstvo ni neodvisno, so jasni

Predsednik SDS Janez Janša je do zdaj že večkrat opozoril, da sodišča v Sloveniji sodijo pristransko, vsaj ko gre za vidne osebe z desnega političnega pola. Nazadnje je to poudaril na torkovem naroku v zadevi Trenta, kjer mu med drugim sodita nekdanji kandidat LDS in tesna sodelavka ministrice za pravosodje iz vrst SD Andreje Katič. moje podravje več »

Več iz medija

Carinski šok iz ZDA

​Ameriški predsednik Donald Trump je napovedal uvedbo novih carin na uvoz v ZDA, kar bi lahko imelo pomembne posledice za svetovno gospodarstvo, vključno s... moje podravje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo