četrtek, 1. maj 2025

Teden splošnih knjižnic: Zberimo se v knjižnici!

V tednu splošnih knjižnic, ki letos poteka med 18. in 22. novembrom, Knjižnica Antona Sovreta Hrastnik vabi k sodelovanju na dogodkih, s katerimi želijo izpostaviti vlogo knjižnic in pomembnost branja v vsakdanjem življenju. Poudariti željo, da knjižnice niso zgolj prostori za izposojo knjig, temveč središča kulture, izobraževanja in druženja. Skupno branje Flash Mob V torek, savus več »

Več iz medija

Tulipani in narcise v Zagorju

Letošnji dan zemlje je Občina Zagorje ob Savi počastila tudi s cvetočimi preprogami trajnih narcis in tulipanov. Medonosne trajnice postajajo stalnica... savus več »

Kaj so škrince, antla in bljeki?

Tisti, ki se priselijo v Zasavje, se morajo soočiti z zahtevno nalogo in se naučiti zasavščine. »Jezika«, ki je za »tujce« težko razumljiv, še težje dojemljiv,... savus več »

Pobeg k sreči, drugi del

 

Nadaljujemo potovanje s Pobegom k sreči – odkrijte nove module, polne navdiha. Hvala, ker ste z nami na poti ustvarjanja učnega okolja, kjer sta dobro počutje... savus več »

Na današnji dan: Slavko Jan

 

Slavko Jan je bil izjemen slovenski igralec, režiser, profesor in dekan AGRFT, ravnatelj ljubljanske Drame, oblikovalec slovenskega sodobnega gledališča po 2.... savus več »

Lokostrelsko tekmovanje v Ankaranu

 

Člani OZSČ Zagorje Pavel Savšek, Dragan Malič in Bojan Motoh so se udeležili odprtega lokostrelskega tekmovanja v vojašnici Slovenski pomorščaki v Ankaranu. V... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo