ponedeljek, 12. januar 2026

Svetniki potrdili rebalans proračuna 2024 ter v prvem branju proračun za leto 2025

14. novembra so se občinski svetniki sestali na 14. redni seji in potrdili rebalans proračuna za leto 2024 ter v prvem branju proračun za leto 2025. Občina Pivka za leto 2025 načrtuje obsežne investicije v komunalno, zeleno in infrastrukturno ureditev. Občinske svetnice in svetniki so po... več pivka več »

Več iz medija

Razpis Športnik leta 2025

RAZPIS ZA ŠPORTNIKA LETA 2025 Na svečani prireditvi »ŠPORTNIK LETA 2025«, ki bo predvidoma v začetku marca 2026 v kinodvorani v Pivki, bomo... pivka več »

Koledovanje na Stari Sušici

 

Kot vsako leto smo na Stari Sušici tudi letos izvedli tradicionalni vaški običaj Koledovanje. 1.januarja smo se sredi dneva zbrali vaški fantje in možje ter ob... pivka več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo