petek, 15. avgust 2025

KARATE: VITA AUDIČ EKIPNO TRETJA NA BALKANSKEM PRVENSTVU V SARAJEVU

Od petka do nedelje je v Sarajevu potekalo Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in mlajše člane. Nastopilo je 1234 tekmovalk in tekmovalcev iz 13 držav. Slovenijo je zastopalo 58 tekmovalcev, med njimi tudi trije člani Karate kluba Trbovlje – Vita Audič, Tian Ovnič in Lan Vozel. Sodniško funkcijo je na prvenstvu opravljala Aida Medić. Prvi naše zasavje več »

Več iz medija

Litija: Skupil jo je kolesar

  Včeraj, nekaj pred 21. uro, se je v Litiji zgodila prometna nesreča, v kateri je bil samoudeležen kolesar.   Policija poroča, da po do sedaj znanih... naše zasavje več »

Motorist umrl na kraju nesreče

 

Včeraj  nekaj čez 18. uro, se je na cesti med Krtino in Moravčami zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 48-letni motorist. Po do sedaj zbranih obvestilih... naše zasavje več »

Litija: Ukradel orodje

 

  Policisti poročajo o vlomu v Litiji. Doslej  neznani storilec je vlomil v klet in odtujil električno orodje. Lastnika je z dejanjem oškodoval za okoli... naše zasavje več »

Prenovljeni prostori TIC Zagorje

 

V sklopu prireditev ob občinskem prazniku občine Zagorje ob Savi je bila v petek, 1. avgusta 2025, otvoritev prenovljenih prostorov Turistično informacijskega... naše zasavje več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo