sreda, 29. april 2026

Duhovito, a iskreno o otroštvu in starševstvu

V Konzorciju v Ljubljani so pred dnevi predstavili peto knjigo Kamenka Kesarja z naslovom Veter nad oblaki. Gre za ganljivo in duhovito delo o tem, kaj pomeni biti starš (in otrok). Na predstavitvi sta sodelovala avtor in strokovnjakinja za partnerske odnose in vzgojo otrok Melita Kuhar. dnevnik več »

Več iz medija

Madžarska hiti po evropski denar

Zmagovalec madžarskih volitev pospešeno prepričuje Bruselj, da je pripravljen na reforme, s čimer bi EU sprostila zamrznjena sredstva za Madžarsko. Najbolj se... dnevnik več »

Rigorozna kazen za pretepača

Španska nogometna zveza (RFEF) je vratarja drugoligaške ekipe Zaragoza Estebana Andrado kaznovala s 13 tekmami prepovedi igranja zaradi udarca tekmeca s pestjo... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo