četrtek, 25. december 2025

Če krajani Dolenjih Kamenc želijo igrišče, smo pripravljeni nadaljevati

Na prispevek ''Igrišča v Kamencah ne bo'', ki je bil v tiskanem Dolenjskem listu objavljen v aktualni, 44. številki 30. oktobra, in včeraj (delno) tudi na spletni strani Dolenjskega lista, so se odzvali na Mestni občini Novo mesto in zapisali, da so bile ''navedene napačne in za javnost zavajajoče informacije''.preberite več » fokus pokus2 več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... fokus pokus2 več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... fokus pokus2 več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... fokus pokus2 več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo