sreda, 18. junij 2025

DIS Krško spoznava svet in domovino

Spoznavajmo svet in domovino je delovni naslov iz letnega programa Društva izgnancev Krško, ki smo si ga zastavili za leto 2024 in mu bomo sledili tudi v naslednjih letih. Tako se nas je 24 članov v soboto, 26. 10., odpravilo z manjšim avtobusom na pot po Posavju, natančneje, obiskali smo Sela pri Dobovi in Kapele. posavski obzornik več »

Več iz medija

Vžig suhe trave na gnoju

 

Včeraj, 16. 6., so bili nekaj po 19.30 krški poklicni gasilci obveščeni o vžigu suhe trava nad odloženim hlevskim gnojem na travniku v Venišah. Gasilci so... posavski obzornik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo