petek, 17. julij 2026

Z rešeljikinim medom pristal na drugem mestu v prvi ligi

Kraško rastlinje in podnebje omogočata pridelavo zelo kakovostnega medu. Vpliv obmorske mikroklime pa je najbrž tisti dodatek, ki čebeljemu pridelku zagotovi, da se lahko uspešno kosa z najboljšimi v Italiji. Dokaz za to sta dve novi priznanji, ki jih je prejel barkovljanski čebelar Goran Košuta: septembra je na 44. tekmovanju v kakovosti medu »Tre Gocce d’Oro – Grandi Mieli d’Italia« osvojil dve ... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Zlato in srebro za DSL Doberdob

Športno-strelska ekipa Društva slovenskih lovcev Doberdob je pred kratkim na uglednem tekmovanju v Malih Munah na Hrvaškem odnesla laskave rezultate. Na... primorski dnevnik več »

PERSPEKTIVE: Primerjava časa

V ponedeljek smo zaznamovali obletnico požiga Narodnega doma v Trstu. Letos sem prisostvoval, in medtem ko sem znova poslušal opis mogočnosti stavbe in... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo