ponedeljek, 19. januar 2026

Nagrobna želja

Spet je čas za poezijo, nocoj objavljamo pesem, ki jo je posebej za ta večer napisal zagorski pesnik Vlado Garantini. V spremnem besedilu je zapisal: »Spoštovani Savus, ob dnevu spomina na mrtve ti pošiljam eno novo žalostinko, s katero želim počastiti vse mrtve. Pa srečno, Savus.« Nagrobna želja Grmada vencev, šopkov, okrasja naj me ne savus več »

Več iz medija

Ukradli so psa

Zasavski policisti so imeli ta vikend nekaj manj dela. Obravnavali so le dve manjših prometni nesreči, dvakrat so posredovali zaradi kršenja javnega reda in... savus več »

Petrol v Zagorju zaprt

Družba Petrol je začasno zaprla prodajno mesto Petrol v Zagorju ob Savi. Družba Petrol je potrošnike obvestila, da bo danes, 19., in jutri, 20. januarja,... savus več »

Dolani na Čemšeniški planini

Člani penzi skupine Planinskega društva Dol pri Hrastniku so si za januarski planinski pohod izbrali Čemšeniško planino. Objavljamo foto reportažo Cirila Beca,... savus več »

Na današnji dan: Vinko Pfeifer

 

Vinko Pfeifer je celo življenje preživel v Trbovljah. Po poklicu je bil učitelj praktičnega in teoretičnega pouka na sedanji Srednji tehniški in poklicni šoli... savus več »

Nasvet lekarne pri hujšanju

 

Lekarna ni samo v pomoč pri težavah z zdravjem, ampak tudi pri vzdrževanju novoletnih zaobljub. Lahko vam pomagamo izbrati ustrezne izdelke in opozorimo na... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo