torek, 6. maj 2025

Poostren nadzor na meji se bo nadaljeval

Poostren nadzor na meji med Italijo in Slovenijo se bo zaenkrat nadaljeval, je danes po pogovoru z ministrom za notranje zadeve Matteom Piantedosijem sporočil minister za odnose s parlamentom Luca Ciriani. Začasna uvedba poostrenega nadzora je bila učinkovita proti nezakonitim vstopom in glede na odlične rezultate vlada še ni obravnavala morebitnega konca ukrepa, ki so ga uvedli pred enim letom, j... primorski.eu več »

Več iz medija

Velik praznik kriške skupnosti

 

Prvi maj 1975 je bil sončen dan in za kriško vaško skupnost tudi prazničen. Takrat so namreč odkrili spomenik padlim za svobodo, ki ga v Križu še vedno... primorski.eu več »

Skrite korenine gradišč

 

Razstava Castellieri. Radici di pietra, sad sodelovanja med zavodom IRCI in Furlanskim arheološkim društvom (Società friulana di archeologia), je nastala iz... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo