sreda, 18. junij 2025

Sindikat: Romska problematika vpliva tudi na trgovce, trgovine zapirajo

Svoje videnje romske problematike, ki je sicer že dlje časa predmet politične razprave, so danes predstavili tudi v Sindikatu delavcev trgovine Slovenije. Politično neukrepanje namreč vse bolj ogroža tudi zaposlene v trgovinski panogi, so opozorili in se obrnili tudi na vodstva trgovinskih podjetij z zahtevo po dodatni zaščiti svojih zaposlenih.preberite več » dolenjski list več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... dolenjski list več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... dolenjski list več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... dolenjski list več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo