četrtek, 19. junij 2025

Skrbi jih oksidativni potencial

Na Univerzi v Novi Gorici so v prejšnjih dneh predstavili rezultate raziskave o onesnaženju zraka v Kanalu ob Soči, ki jo je v dobršni meri financirala tamkajšnja občina, delno pa tudi znanstveni programi in projekti v Sloveniji, Švici in Franciji. Raziskava je identificirala deset glavnih virov, med katerimi h koncentracijam PM10 v zraku največ prispevata kurjenje lesa in promet, predvsem pozimi.... primorski.eu več »

Več iz medija

Drago Štoka brez dlak na jeziku

 

V openski Librarni bodo jutri (petek, 20.junija) ob 18. uri predstavili novo knjigo Draga Štoke V osrčju civilne družbe, ki jo je izdala založba Mladika. Z... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo