nedelja, 26. julij 2026

Brežiška založba Primus vabi v svojo knjigarno v Ljubljani

Brežiška založba Primus je v Ljubljani v industrijski coni Stegne odprla svojo knjigarno. Ta lahko ob dogodku sprejme približno 40 ljudi. Zamislili so si jo kot stičišče s svojimi kupci ter srečevališče ljubiteljev knjig. Peter Smole iz založbe je za STA povedal, da se je, ker se založba Primus ukvarja tudi z distribucijo knjig, pokazala … megafon več »

Več iz medija

Vlada o gospodarskih temah

 

Vlada je sprejela predlog novele zakona o urejanju prostora, s katerim rok za uporabo starih občinskih prostorskih aktov podaljšuje do konca leta 2027.... megafon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo