petek, 11. julij 2025

Zgrajen je nov valobran luke Sali na Dugem otoku

Priljubljena luka Sali na Dugem otoku je doživela prenovo. Zgrajen je nov valobran in obnovljena ja vzhodna obala. Prenova luke Sali se je pričela lata 2021. Prioritetno je bilo potrebno zgraditi vzhodni valobran, ki bo luko ščitil pred vzhodnimi in južnimi vetrovi. Celotna investicija je znašala 12 mio EUR. Večino denarja je prišlo iz skladov EU, 15% pa je prispevalo Ministrstvo morja, prometa in... e-navtika več »

Več iz medija

Top 5 plovil za letošnje poletje

 

Na zalogi pri Moto-Nautiki in na voljo takoj! Poletje je čas za navtične užitke – in pri Moto-Nautiki smo za vas izbrali 5 vrhunskih plovil, ki so dobavljiva... e-navtika več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo