ponedeljek, 10. avgust 2026

Agenciji Moodys in Fitch potrdili bonitetno oceno Slovenije, Unicredit napoveduje...

Bonitetni agenciji Moody's in Fitch sta v petek potrdili bonitetno oceno Slovenije. Moody's jo je potrdil pri A3, obete pa je iz stabilnih izboljšal v pozitivne, kar kaže, da je v naslednjih 18 mesecih možno zvišanje ocene. Fitch Ratings je medtem potrdil bonitetno oceno za Slovenijo pri A s stabilnimi obeti. Bančna skupina Unicredit v najnovejšem poročilu o gospodarskih obetih za srednjo ... dnevnik več »

Več iz medija

Poletje se ne konča konec avgusta

 

V gorah se takrat začne njegov najlepši del. Ko na koledarju obrnemo list na september, marsikdo že pomisli, da je poletja konec. A narava ima pogosto drugačne... dnevnik več »

Ključ, prvi del

 

Željko je strešni prtljažnik kupil tri dni pred odhodom na morje. Ko ga je Liza vprašala, zakaj ga sploh potrebujejo, saj so doslej vso prtljago brez težav... dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo