nedelja, 4. maj 2025

Minister za javno upravo Republike Severne Makedonije obiskal Fakulteto za...

Fakulteto za informacijske študije v Novem mestu (FIŠ) je v četrtek, 3. oktobra, obiskal Goran Minčev, minister za javno upravo Republike Severne Makedonije. Obisk je pričel z ogledom fakultete, nato pa je skupaj s prof. dr. Borutom Rončevićem sodeloval na predavanju, kjer so obravnavali ključne izzive digitalne preobrazbe v javni upravi.   Minister Minčev je moja dolenjska več »

Več iz medija

Nezakoniti migranti dobili zalet

 

Policisti novomeške policijske uprave so od srede do danes, od 30. aprila do 3. maja zjutraj, obravnavali 137 tujcev, ki so nezakonito prestopili državno mejo.... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo