nedelja, 17. avgust 2025

Poklukar ob obisku v Posočju za spremembe pri brezplačnem reševanju iz gora

Notranji minister Boštjan Poklukar je danes na obisku v Posočju. Ob tem je v izjavi za javnost varnostne razmere v občinah Bovec in Kobarid označil kot dobre, pozitivno je ocenil tudi nadzor italijanskih obmejnih organov, ki da pretirano ne ovira življenja prebivalcev. Meni pa, da bo brezplačno izvajanje gorske reševalne službe treba spremeniti. primorske več »

Več iz medija

Proti dovoljenima dvema litroma

 

Na letališčih, ki imajo napredne skenerje za pregledovanje kovčkov, je mogoče v ročni prtljagi nositi tudi večje embalaže za tekočino: v Italiji je takih... primorske več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo