nedelja, 5. oktober 2025

Ladja, na kateri naj bi bil eksploziv za Izrael, umaknila zastavo Portugalske

Ladja MV Kathrin, ki naj bi prevažala eksploziv za Izrael, je zaprosila za umik portugalske zastave, pod katero je plula. Do zamenjave zastave ne more vpluti v nobeno pristanišče in trenutno stoji v južnem Jadranu. Aktivisti od ciljnih držav, tudi Slovenije, zahtevajo prepoved zasidranja ladje v njihovih pristaniščih. primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo