ponedeljek, 10. avgust 2026

Na kratko iz gospodarstva

STA povzema javne objave nekaterih podjetij in druge informacije iz poslovnega okolja. Letošnji jesenski Teden restavracij se bo odvil od 11. do 20. oktobra. V njem bo sodelovalo več kot 100 restavracij, med njimi tudi restavracije, nagrajene z Michelinovimi zvezdicami. Rezervacije so se odprle danes, so sporočili organizatorji. Ekonomska fakulteta Univerze v Ljubljani je za … megafon več »

Več iz medija

Koper brez točk iz Maribora

Nogometaši Maribora so v 4. krogu Prve lige Telemach premagali Koper z 2:0 (1:0). Mariborčani so – zaradi kazni še vedno pred praznimi tribunami –... megafon več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo