petek, 16. januar 2026

CELJE V zadevi Otrok v avtu nastopila priča, ki je našla dečka

Celjsko sodišče je v nadaljevanju sojenja Tei Kotnik in Tilnu Novaku, ki naj bi bila odgovorna za smrt dveletnega otroka v pregretem avtomobilu, dopoldne zaslišalo pričo, ki je Teinega sina našla v vozilu na vročem soncu. Lanskega junija se je Dejan P. zglasil do obtoženih v Sveti Lovrenc pri Preboldu, da bi se z Novakom novice.si več »

Več iz medija

Štajcast: Izbor izjav 2025

V tokratnem Štajcastu smo zbrali nekaj najodmevnejših izjav vseh dosedanjih 22 epizod. V naši družbi so se skozi čas zvrstili pevci, politiki, športniki,... novice.si več »

V Celje prihaja razstava psov

 

Jutri, 16. 1., se v Hali L Celjskega sejma začenja razstava psov. KZS Winner razstava psov, ki jo organizira Kinološka zveza Slovenije, je ena pomembnejših... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo