ponedeljek, 5. maj 2025

Mauro Luongo novi šef deželnega poveljstva gasilcev

Potem ko je v torek popoldne v reprezentančnem salonu Mestne hiše župan Roberto Dipiazza sprejel novega deželnega šefa gasilcev Maura Luonga, se je ta včeraj predstavil še medijem. Funkcijo je nastopil 2. septembra, na položaju pa je nasledil Agatina Carrola, ki so ga poslali na Sicilijo.Luongo, arhitekt po izobrazbi, dobro pozna Trst, saj je vodil pokrajinsko poveljstvo od maja 2019 do septembra ... primorski.eu več »

Več iz medija

NOB v 100 arhivskih škatlah

Osemdeseta obletnica konca druge svetovne vojne in osvoboditve od nacifašizma je bila v središču projekta, ki ga je Odsek za zgodovino in etnografijo Narodne... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo