nedelja, 4. maj 2025

“Lahko rečem, da je bila tekma proti Realu res moja življenjska tekma”

Adrijan Fegic je gotovo eden najboljših slovenskih nogometašev vseh časov. Najlepše trenutke kariere je doživel v takratnem jugoslovanskem prvoligašu NK Rijeka, s katero je bil dvakrat pokalni prvak. Leta 1984 je v prvem krogu pokala UEFA dal dva gola Realu iz Valladolida, v drugem pa še slavnemu Realu iz Madrida. Več let je igral tudi e-koroška več »

Več iz medija

Kresovanje v Starem trgu

 

Mestna četrt Stari trg – mesto, Mestna občina Slovenj Gradec in Spotur Slovenj Gradec vabijo na tradicionalno kresovanje, ki bo potekalo v sredo, 30.... e-koroška več »

Korotan zmagal, Fužinar remiziral

 

V 22.krogu 3.SNL vzhod je Korotan premagal Maripol Marles s 3:0, Fužinar pa je remiziral z IBLO Podvinci, bilo je 1:1. Korotan se je tako že rešil vseh skrbi... e-koroška več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo