petek, 15. avgust 2025

Celjske atletinje znova ekipne državne prvakinje, Celjani tretji

Atletinje celjskega Kladivarja in atleti ljubljanskega Massa so v Slovenj Gradcu ubranili lanska naslova na ekipnem državnem prvenstvu. Med moškimi je Kladivar končal na tretjem mestu. Celjski atleti so zabeležili kar nekaj zmag v posameznih disciplinah, dva sta bila najhitrejša v dveh tekih. Tia Tanja Živko je bila najboljša na 800 metrov (2:17,08) in 1.500 novice.si več »

Več iz medija

ŠTAJCAST: Rok Švab

Je resnični ljubljenec ljudskih src. Vanje je zlezel s izjemnim glasom, srčnim nasmehom, in s svojo neločljivostjo od najbolj slovenske harmonike. Že več... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo