četrtek, 30. april 2026

Težkoatletski klub Domžale osvojil drugo mesto v Subotici! Peter Dobnik z bronasto m

Težkoatletski klub Domžale je uspešno nastopil na mednarodnem turnirju v olimpijskem dviganju uteži, ki je potekalo v Subotici. Tokratno tekmovanje, ki ga tradicionalno že od leta 1975 prireja Spartak iz Subotice je potekalo v pod okriljem mesta, ki je letos evropska prestolnica športa. Tako ni presenetljivo, da se je organizator letos posebej izkazal in povabil … domžalec več »

Več iz medija

Sveta birma praznik cele župnije

 

In praznično je bilo v cerkvi svetega Tomaža na praznični dan 27. aprila, ko je tokratni birmovalec msgr. Franci Petrič zbranim podelil zakrament svete birme... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo