ponedeljek, 5. maj 2025

Anja Bah Žibert: Nujen sklic izredne seje glede reševanja romske problematike

Poslanka SDS Anje Bah Žibert je na včerajšnji novinarski konferenci spregovorila o zahtevi za sklic izredne seje državnega zbora in predlogu priporočila vladi v zvezi z učinkovitostjo obravnave romske problematike. Poudarila je, da ukrepanje pričakujejo prebivalci Jugovzhodne Slovenije (JV), vse več je tudi pozivov strokovne javnosti. Oglasili so se policisti s pozivi o spremembi zakonodaje. moja dolenjska več »

Več iz medija

Florjanova procesija na Dolžu

Danes je bilo na Dolžu še posebej slovesno. V čast sv. Florjana, zavetnika gasilcev, se je k bogoslužju v tukajšnji cerkvi vila procesija gasilk in gasilcev... moja dolenjska več »

Na Hrvaškem mladim vračajo davke

Medtem, ko se slovenski predsednik vlade, ministri in ministrice v teh dneh večinoma sončijo ob morju, Robert Golob je s spremljevalko odletel kar na španski... moja dolenjska več »

Nezakoniti migranti dobili zalet

 

Policisti novomeške policijske uprave so od srede do danes, od 30. aprila do 3. maja zjutraj, obravnavali 137 tujcev, ki so nezakonito prestopili državno mejo.... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo