sobota, 18. julij 2026

Vročinski val: Verjetno še en v avgustu

Temperature. Pretekli teden so termometri tudi v Celju presegli 35 °C. Previdnost. Ta ni nikoli odveč, tudi če smo povsem zdravi. Napovedi vremenoslovcev so se uresničile in prejšnji teden smo tako po vsej Sloveniji beležili nov vročinski val. Rahlo osvežitev je na Štajerskem prinesla sreda z dopoldanskimi plohami, sicer pa so bile pregrete tudi noči, novice.si več »

Več iz medija

Marelično pecivo

Potrebujemo: 10 marelic 4 jajca 200 g masla sobne temperature 180 g sladkorja 120 g grškega jogurta 1 vanilijev sladkor naribano limonino lupinico ščepec soli... novice.si več »

CELJE Vlak povozil pešca

V zgornjih jutranjih urah so policiste in reševalce obvestili, da je v naselju Tremerje potniški vlak povozil osebo. Zavarovali so kraj dogodka in potnikom... novice.si več »

ŠTAJCAST: Urban Pevnik

 

Kako blizu smo trenutku, ko bo humanoidni robot postal sodelavec v proizvodnji? Humanoidni roboti tudi v Sloveniji niso več samo prizori iz... novice.si več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo