sreda, 18. junij 2025

Dobre prakse za ponijevce

Druga skupina projekta PONI Zasavje 2023-2028 se je v okviru štirimesečnega usposabljanja na poti do odprtja lastnega podjetja odpravila na teren. Ker je ogled dobrih praks zelo pomembno, so si udeleženci skupaj z zunanjim mentorjem Andrejem Orožnom ogledali uspešno družinsko podjetje Mizarstvo Kos, ki svojim naročnikom že več kot tri desetletja ponuja vrhunske, po meri savus več »

Več iz medija

Sprejemanje drugačnosti

Naši otroci so – tako kot mi – edinstveni. V vsakem izmed njih je kombinacija DNK, ki še nikoli prej ni obstajala in nikoli več ne bo obstajala.... savus več »

Voda je svoboda

V četrtek, 14. junija, se je s prireditvijo na OŠ Toneta Okrogarja zaključil triletni projekt Vodni agenti Zasavja v organizaciji Društva vodna agencija in v... savus več »

Že 22. Etno festival

Srbsko kulturno društvo Sava je v soboto, 14. junija, v hrastniški športni dvorani na Logu pripravilo že 22. Etno festival. Objavljamo foto reportažo... savus več »

Zagorski častniki v Kobaridu

 

V soboto, 14. junija, je Občinsko združenje slovenskih častnikov Zagorje ob Savi v okviru strokovnega izobraževanja izvedlo ekskurzijo v Kobarid, ki je med... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo