nedelja, 26. april 2026

Plezanje po razgretih minah na plaži Vergarola

K spominski tabli, ki so jo postavili na vrtu glavne bolnišnice, je pristopila gospa Silvana Zimuel, ki je bila pred 78 leti med kopalci na plaži Vergarola. Bila je stara 4 leta in po srečnem naključju sta z očetom preživela. »Na današnji dan praznujem zato svoje novo rojstvo, saj me lahko ne bi bilo med vami.«Dogodka se živo spominja, če prav je bila še otrok. »Bil je sončen dan in z očetom sva š... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pisan sprevod krenil od Sv. Jakoba

Živahen, pisan, glasen. Tak je okrog 16.45 krenil s Šentjakobskega trga sprevod Odbora za 25. april. Njegovemu vabilu so se odzvali številni, veliko je mladih... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo