nedelja, 26. april 2026

Odbojkarica iz Kanala bo igrala v ruskem prvoligaškem prvenstvu

Slovenska odbojkarska reprezentantka Eva Pavlović Mori bo v prihodnji sezoni igrala v ruskem prvenstvu. Nosila bo dres tamkajšnjega prvoligaša Zarečje Odintsovo, ki je lansko sezono v ruski superligi končal na 11. mestu, so sporočili iz Odbojkarske zveze Slovenije.Osemindvajsetletna slovenska odbojkarica iz Kanala se je na tuje prvič podala pred desetimi leti, ko je odšla k italijanskemu velikanu ... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pisan sprevod krenil od Sv. Jakoba

Živahen, pisan, glasen. Tak je okrog 16.45 krenil s Šentjakobskega trga sprevod Odbora za 25. april. Njegovemu vabilu so se odzvali številni, veliko je mladih... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo