ponedeljek, 18. avgust 2025

»Ponosni smo na našo Jano«

Olimpijski uspeh jadralke Jane Germani so sinoči s prisrčnim sprejemom proslavili tudi v njenem domačem društvu Sirena v Barkovljah pri Trstu. »Želimo se ji zahvaliti in poudariti, da smo ponosni na to, kar je naredila,« je uvodoma izpostavil predsednik Sirene Igor Filipcic in obenem spomnil tudi na druge uspehe, ki jih dosegajo mladi Sirenini jadralci.Novopečena olimpijka je v pogovoru s tajniko... primorski.eu več »

Več iz medija

Ima 525 let, vendar jih ne kaže

V goriškem Podturnu se bo danes, 17. avgusta, zaključila tradicionalna šagra sv. Roka. Letos je dosegla svojo 525. izvedbo, sicer je še vedno zelo priljubljena... primorski.eu več »

Ne ustavi jih niti ciljna črta

 

Klapa Engine je na štirih kolesih brezmejno modre fiat pande Dindi danes osvojila Oskemen. Mesto v Kazahstanu predstavlja cilj dirke Mongol Rally, na katero se... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo