nedelja, 26. april 2026

V Parizu o zavezništvu športa in kulture

Dogajanje v Slovenski hiši v Parizu je bilo danes posvečeno kulturi, saj je tu potekal Dan slovenske kulture, ki se ga je udeležila tudi slovenska ministrica za kulturo Asta Vrečko.»Šport in kultura sta velika partnerja, velika zaveznika – ne le, ko govorimo o Slovencih, kadar so v tujini jih šport ter kultura lahko tesno povežeta. Tudi doma, v lokalnih okoljih imamo vsi radi tako šport kot kultur... primorski dnevnik več »

Več iz medija

Pisan sprevod krenil od Sv. Jakoba

Živahen, pisan, glasen. Tak je okrog 16.45 krenil s Šentjakobskega trga sprevod Odbora za 25. april. Njegovemu vabilu so se odzvali številni, veliko je mladih... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo