torek, 5. avgust 2025

“Noge dobili” kotel za žganjekuho, lovska puška in mobilni telefon

Kljub dopustom so imeli dolenjski in belokranjski policisti pretekli konec tedna kar nekaj dela.   V noči na petek je na Glavnem trgu v Novem mestu nekdo skozi vrata vlomil v gostinski lokal, pregledal prostore in našel ter ukradel denar. V Čužnji vasi pri Trebnjem je pretekli teden nekdo skozi vrata balkona vlomil v počitniško moja dolenjska več »

Več iz medija

Pretep po veselici v Adlešičih

V uredništvo smo prejeli informacijo, da je po sobotnem koncu gasilske veselice v Adlešičih skupina fizično napadla tri mlade fante. Po podatkih našega vira... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo