sobota, 14. marec 2026

Razstava Ženska v čipki

Razstava izdelkov iz idrijske čipke, ki so nastali na punkeljcih klekljaric skupine Slamica društva Lipa Domžale, se je preselila v Krajevno knjižnico Tineta Orla Trzin. Spretni prsti štirinajstih klekljaric in vodje skupine Marije Rupert so izdelali prekrasne čipkaste izdelke po predlogah Čipkarske šole Idrija, Irme Pervanja, Tine Koder ter tudi avtorske izdelke, ki bodo na ogled do … domžalec več »

Več iz medija

Mirana Likar: V moji omari

Knjiga V moji omari na prvi pogled deluje kot zbirka kratkih zgodb, vendar se med branjem razkrije kot sklenjena pripovedna celota, skoraj roman. Zgodbe... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo