ponedeljek, 5. maj 2025

Pijana žalila osebje na bencinskem servisu, nato pobegnila, a ne daleč

Novomeške policiste so v soboto zvečer obvestili, da se na bencinskem servisu v Novem mestu ženska vede nedostojno in moteče. Med drugim je kadila v gostinskem lokalu, se nedostojno vedla in žalila osebje.   Še preden je na kraj prišla policija, se je ženska s kraja odpeljala, a so jo policisti kmalu izsledili na Levičnikovi moja dolenjska več »

Več iz medija

Kako glasovati na referendumu?

V nedeljo, 11. maja 2025, se bomo volivci in volivke podali na volišča, kjer bomo na referendumu izrazili svojo voljo o izredno spornem Zakonu o dodatku k... moja dolenjska več »

Florjanova procesija na Dolžu

 

Danes je bilo na Dolžu še posebej slovesno. V čast sv. Florjana, zavetnika gasilcev, se je k bogoslužju v tukajšnji cerkvi vila procesija gasilk in gasilcev... moja dolenjska več »

Na Hrvaškem mladim vračajo davke

 

Medtem, ko se slovenski predsednik vlade, ministri in ministrice v teh dneh večinoma sončijo ob morju, Robert Golob je s spremljevalko odletel kar na španski... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo