sreda, 18. junij 2025

Si (res) sami krojimo življenje?

Na splošno se neradi izpostavljamo kakršnim koli (tudi blažjim) ekstremom. Vsaj, dokler ne najdemo dobrega argumenta, ki nas prepriča v nasprotno. Nekateri bi rekli, da gre pri tem za precej subjektivne stvari. Ne povsem. Prepričan sem, da za to, da za napredek in preživetje potrebujemo raznolikost in izzive. Pa ostanimo pri subjektivni razlagi. Kaj posameznika savus več »

Več iz medija

Sprejemanje drugačnosti

Naši otroci so – tako kot mi – edinstveni. V vsakem izmed njih je kombinacija DNK, ki še nikoli prej ni obstajala in nikoli več ne bo obstajala.... savus več »

Voda je svoboda

V četrtek, 14. junija, se je s prireditvijo na OŠ Toneta Okrogarja zaključil triletni projekt Vodni agenti Zasavja v organizaciji Društva vodna agencija in v... savus več »

Že 22. Etno festival

Srbsko kulturno društvo Sava je v soboto, 14. junija, v hrastniški športni dvorani na Logu pripravilo že 22. Etno festival. Objavljamo foto reportažo... savus več »

Zagorski častniki v Kobaridu

 

V soboto, 14. junija, je Občinsko združenje slovenskih častnikov Zagorje ob Savi v okviru strokovnega izobraževanja izvedlo ekskurzijo v Kobarid, ki je med... savus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo