nedelja, 5. oktober 2025

40 let turistične ambulante: Vse hujši naval, vse več dela, denarja pa ne

Ambulanta za turiste v Luciji v piranski občini letos obeležuje 40 let delovanja v sklopu Zdravstvenega doma (ZD) Piran. Še vedno poteka arbitraža med ZD Piran in zdravstveno blagajno ZZZS, ki je tudi letos za to ambulanto odmerila manj denarja, kot ga potrebujejo in kot znaša obseg dela, da bi lahko delovala sedem dni v tednu, 14 ur na dan, kot je še lani. Vsako sezono beležijo večji naval turist... primorske novice več »

Več iz medija

“Smeh je oblika javnega upora”

24. in 25. septembra bosta v SNG Nova Gorica predpremiera in premiera komedije Usje se je dalu avtorjev Tereze Gregorič, Boruta Petrovića in Jakoba Šfiligoja,... primorske novice več »

Nov projekt išče bodoče igralce

 

Slovenski izobraževalni konzorcij - Slov.I.K. in Društvo Slovensko gledališče bosta v sezoni 2025/2026 ponovno uvedla tečaj javnega nastopanja in gledališki... primorske novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo