sreda, 25. marec 2026

V Teslini nemški tovarni je izginilo 65.000 skodelic za kavo

Vodenje tovarne avtomobilov ni preprosta zadolžitev, kar je na lastni koži občutil tudi vodja Teslinega obrata v Nemčiji, ki je razkril, da je z območja tovarne izginilo več deset tisoč kavnih skodelic. Tovarna Gigafactory Berlin-Branden... avto fokus več »

Več iz medija

Japonska duša

Mitsubishi je bila nekoč znamka, znana po svojih civilnih reli specialkah (le kateri ljubitelj avtomobilov ne pomni kultnega lancerja evo), vedno pa po vsaj... avto fokus več »

Dizel ostaja, elektrika prihaja

Šesta generacija astre je po slabih štirih letih, odkar se je prvič nastopila na trgu, doživela osvežitev. Gre za šolsko prenovo, ki ne prinaša revolucionarnih... avto fokus več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo