nedelja, 22. februar 2026

V Kopru se je predstavila slovenska olimpijska reprezentanca

Ukmarjev trg v Kopru je včeraj v poznih popoldanskih urah gostil pravi športni spektakel. Pred navdušenimi navijači in visokimi gosti, vključno s predsednico republike Natašo Pirc Musar, se je predstavila večina izmed rekordnih 90 športnic in športnikov, ki bodo branili slovenske barve na 33. olimpijskih igrah Pariz 2024. Zbrane v Kopru je na prireditvi, ki e-koper več »

Več iz medija

Javna dražba parcel na Srminu

Mestna občina Koper bo v četrtek, 5. marca, izvedla javno dražbo za prodajo nepremičnin v njeni lasti. Predmet javne dražbe bosta dva sklopa nepremičnin na... e-koper več »

Zapora Ceste za Lazaret

 

Občina Milje bo v četrtek, 19. februarja, začela obnovo Ceste za Lazaret, ki so jo prizadele morske nevihte konec leta 2023. Dela bodo trajala predvidoma do... e-koper več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo