četrtek, 23. april 2026

Karavana starodobnikov na svoji promocijski vožnji ponovno v Žuničih

Ker se je organizatorjem tradicionalnega –  srečanja lastnikov starodobnih vozil zadnje srečanje v muzeju na prostem – Šokčevem dvoru v Žuničih zdelo prijetno in pristno so se odločili, da jih ponovno obiščejo. Letos so jih pričakali z zvoki tamburic Adlešiških tamburašev (ena redkih slovenskih skupin, ki neguje igranje na Farkaš sistem …). Sledila je predstavitev moja dolenjska več »

Več iz medija

“Zdaj je lažnivka na kubik!”

 

Na ponedeljkovi seji parlamentarnega odbora za zunanje zadeve v Evropskem parlamentu slovenska komisarka Marta Kos znova ni znala pojasniti svojega sodelovanja... moja dolenjska več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo