nedelja, 17. avgust 2025

Zmagovalec 43. festivala Melodij morja in sonca Žan Videc s skladbo Neznan

Portorož, 8. julij 2024 – Avditorij Portorož – Portorose je v sodelovanju z Občino Piran izvedel že 43. festival Melodij morja in sonca. Veliko zmago je dosegel izvajalec Žan Videc s skladbo Neznano, za katero je napisal besedilo, glasbo pa je ustvaril Goran Sarjaš. Uvod v festival se je pričel z lansko zmagovalno skladbo Torek, LJ novice več »

Več iz medija

Poetov korak…

Slovenija, 17. avgust 2025 – Pravijo, da pesnik nikoli ne nagovarja »vseh povprek«, pač pa le izbrance po duhu, zato naj bi bil mnogim tudi težko razumljiv. A... LJ novice več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo