sobota, 28. februar 2026

Javna pobuda za tretji pas na štajerski avtocesti

Metod Di Batista Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo je končno, po več kot 10 letih, izdalo okoljevarstveno dovoljenje za ureditev tretjega voznega pasu na štajerski avtocesti. Dodatna tretja vozna pasova na avtocestnem odseku Domžale – Zadobrova se bosta izvedla na račun ukinitve sedanjih odstavnih pasov, ki se bosta preoblikovala  v vozna pasova. Zgrajene bodo damijan.org več »

Več iz medija

Trumpov umik glede napada na Iran?

 

John Mearsheimer: On 25 February 2026, I appeared on Glenn Diesen’s podcast to talk about whether the US is likely to attack Iran, especially in light of his... damijan.org več »

Ameriško-izraelski umik?

 

Ameriški generali svarijo pred velikimi žrtvami na ameriški strani v primeru napada na Iran Izraelski “obveščevalci” pa svarijo, da imajo ameriške... damijan.org več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo