torek, 6. maj 2025

V Michelinovem vodniku tudi novinka - Restavracija A3

Slovenija ima po novem 10 restavracij z Michelinovimi zvezdicami, v vodnik pa je uvrščenih kar 63 restavracij, kar je štiri več kot lani. Med njimi sta novinki restavracija A3 iz Brestanice z mladim in perspektivnim kolektivom, ki ga uspešno vodi Damjan Wallner, in Gostilna Repovž iz Šentjanža. Med izbranimi v Michelinovem vodniku so še Gostilna Vovko z Rateža, Ošterija Debeluh iz Brežic in otoška... dolenjski list več »

Več iz medija

Fašjenk Dobova pripravil karneval

Fašjenkov župan dr. Stress je na slavnostnem odru župana občine Brežice Ivanu Molanu vrnil občinski ključ, ki je prejel 28. februarja na občini Brežice ob... dolenjski list več »

Norčavo tudi v Straži

 

V Straži je pustovanje pripravilo Turistično društvo Straža. V pustni povorki so se sprehodile majhne in velike, prisrčne in strašljive, domiselne in zabavne... dolenjski list več »

Komentar: Bratje po interesu

 

Združeni v neenotnosti, bi lahko bil najkrajši opis aktualnih odnosov med državami in tudi v državah. Svet je uokvirjen s skrajnim robom Zemlje, s tem je... dolenjski list več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo