sobota, 18. julij 2026

Giro 2025: za start goriške čezmejne etape v igri tudi Krmin

Po Dirki po Sloveniji, ki je Goriško in Brda prešla v petek, 14. junija, si goriški ljubitelji kolesarstva želijo, da bi prihodnje leto - ob priliki Evropske prestolnice kulture 2025 - naše kraje spet obiskal italijanski Giro. Svojčas je zgledalo, da bo »Grande partenza« v Trstu, v resnici naj bi po novem organizatorji razmišljali o startu v Albaniji. Čezmejna etapa s ciljem med Gorico in Novo Gor... primorski dnevnik več »

Več iz medija

V Furlaniji vlak povozil delavca

 

V bližini furlanskega kraja San Giorgio di Nogaro se je danes nekaj minut po 13. uri na železniških tračnicah zgodila smrtna nesreča pri delu. Vlak je povozil... primorski dnevnik več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo