Španec Pello Bilbao (Bahrain-Victorious) je zmagovalec četrte, kraljevske etape dirke po Sloveniji. Na trasi od Škofljice do vrha Krvavca (147,2 km) je bil najmočnejši v zadnjih 100 m vzpona. Deveto mesto je zasedel najboljši Slovenec Domen Novak, skupno vodstvo pa je obdržal Italijan Giovanni Aleotti. ekipa24 več »
Več iz medija
Hrvati navili ceno za mladega napadalca, nato je...
Olimpija je želela v svoje vrste pripeljati 22-letnega Dušana Vukovića, ki se je izkazal v dresu zagrebške Lokomotive. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Srebro in bron za Slovenijo
V Innsbrucku se je zaključila druga tekma svetovnega pokala v paraplezanju. Tanja Glušič in njen vodnik Mitja Proje sta osvojila srebrno kolajno, Matej Arh pa... ekipa24 več »
Šampionka, ki je s Fabjanom osvojila olimpijsko kolajno, brez dlake na jeziku:...
Ugledni in uspešni slovenski judoistični trener Marjan Fabjan se je po hudih obtožbah z anonimnega naslova v časniku Dnevnik znašel pod plazom kritik in... ekipa24 več »
Bomba iz Ljudskega vrta: Maribor razkril ime zveneče okrepitve, glejte, kdo je...
Maribor je razkril ime zveneče okrepitve. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
So Lakersi razočarali? Prva okrepitev za Dončića je tu, v ozadju pa nekaj...
Los Angeles Lakersi so že poskrbeli za prvo okrepitev v letošnjem poletju, a tiste glavne pod obročem še čakajo. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
irani Fabjan po hudih obtožbah vrača udarec: Vem, kdo ...
Časnik Dnevnik danes poroča o domnevnih spolnih zlorabah ter fizičnem in psihičnem nasilju nad judoistkami Sankakuja, ki naj bi jih izvajal najuspešnejših... ekipa24 več »
Zaradi Dončića! Okrepitev Maribora osupnila z besedami o zvezdniku...
Nova okrepitev Maribora Slovenijo pozna že od prej, glavni krivec pa Luka Dončić. Več na Ekipa.si ekipa24 več »
Grozljive podrobnosti: Legendarni slovenski trener takole spolno...
Več nekdanjih judoistk prijavilo legendarnega trenerja Marjana Fabjana zaradi domnevnih zlorab. Več na Ekipa.si ekipa24 več »