nedelja, 15. marec 2026

Pohod na Galetovec, 1.259 m

Galetovec je izjemno razgleden, 1.259 m visok vrh na skrajnem vzhodnem delu Pokljuke nad Bohinjsko Belo od katere ga ločijo strmo ostenje Ilovih Peči. Razgled z Galetovca seže od Karavank preko Golice vse do KSA. Na jug pa je izjemen pogled na planoto Jelovico in Spodnje Bohinjsko gorovje. Ne smemo pa pozabiti tudi na Bohinjsko … domžalec več »

Več iz medija

Majhni koraki do samostojnosti

Na mladinskem oddelku knjižnice Domžale je na ogled razstava Majhni koraki do samostojnosti, ki predstavlja, kako v Vrtcu Dominik Savio otroke spodbujamo k... domžalec več »

Najmlajši za čiste Domžale

 

V našem vrtcu smo se z otroki, starimi od 3 do 4 let, z veseljem pridružili občinski pobudi »Očistimo Domžale«. Čeprav so še zelo majhni, smo jim želeli... domžalec več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo