četrtek, 21. avgust 2025

Slovenija je priznala Palestino

Državni zbor Republike Slovenije je danes podprl sklep vlade o priznanju Palestine kot neodvisne in suverene države. Za priznanje je glasovalo 52 od 53 navzočih poslancev, nihče ni bil proti. Poslanec SDS Dejan Kaloh ni glasoval. Opozicija je izredno sejo DZ obstruirala. Slovenija je tako postala 147. članica Združenih narodov, ki je priznala Palestino. Palestina pa je Slovenijo priznala že leta 1... primorski.eu več »

Več iz medija

Pobegnil in pokazal sredinec

 

Novogoriški policisti so v sredo obravnavali prometno nesrečo s pobegom; zgodila se je na parkirišču nakupovalnega središča Supernova v Novi Gorici.... primorski.eu več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo