nedelja, 7. junij 2026

1973 Cerkniško jezero – Drsanje

Januarja 1973 sva s sestro Lenčo drsala na Cerkniškem jezeru. To je bilo lepo doživetje. Na jezero smo šli v sončnem vremenu. Površina je bila ogromna. Drsalcev na jezeru je bilo kar nekaj. Pod ledom, le kak meter ali manj niže si videl dno, travo in drugo rastlinje. To je dajalo določen občutek varnosti. Sicer cerknica foto več »

Več iz medija

Begunje 1977/78 – 2. razred

 

Učenci 2. razreda osnovne šole Begunje in razredničarka Jožica Košir, so se v šolskem letu 1977/78 slikali ob šoli na cesti, ki pelje k cerkvi. V ozadju vidimo... cerknica foto več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Večer Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo