petek, 18. julij 2025

Tečaj + gratis Moj navtični dnevnk

Tečaj + gratis Moj navtični dnevnik ob izjemnem mejniku 100.000 izdanih izvodov naših publikacij. Leta 2013 so se pri Spinakerju odločili izdajati lastno navtično literaturo, da bi slovenskim navtikom olajšali pridobivanje znanja iz tega področja. Od takrat so izdali 15 publikacij v slovenskem in tujih jezikih. Prav ta mesec so presegli naklado 100.000 izvodov! Ob tej priložnosti so za vas priprav... e-navtika več »

Več iz medija

Novost: Napotki za jadranje

Zgibanka na osmih straneh vsebuje splošne napotke za jadranje in podrobnejše napotke za nastavitev jader glede na smer in jakost vetra. Zgibanka na osmih... e-navtika več »

Tepeš: Efate, Vanuatu

 

Zjutraj je v Port Vili deževalo, potem pa sem se še enkrat sprehodil po mestu na hribu in se spotoma ustavil na tržnici. Že nekaj sto metrov stran od obale in... e-navtika več »

POKAŽI VIRE
+
Delo Dnevnik Primorske Siol 24ur RTV Slo N1 Svet24 Žurnal Slovenske novice Reporter Finance Forbes Mladina Ekipa Necenzurirano Preiskovalno Info360 Požareport Nova24 SEZNAM VSEH VIROV
+
Pokaži kategorije
+
Domov Slovenija Svet Gospodarstvo Šport Scena Kronika Zanimivosti Tehnologija Kultura Zdravje Prosti čas Drugo